KULLANICI SÖZLEŞMESİ

IPTV Kullanım Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Üyelik, Hizmet Alımı ve Tanımı
Totem IPTV üzerinden hizmet alan tüm kullanıcılarımız sözleşme maddelerini okumuş ve kabul etmiş sayılır. Sitemizde herhangi bir işlem yaparak alıcı sözleşmesini okuduğunuzu, içeriğini anladığınızı ve hükümlerini kabul ederek onayladığınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

Totem IPTV, MÜŞTERİ'nin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından peşin veya taksitli olarak tahsilatını takiben, MÜŞTERİ'nin servislerini kullanıma açar ve MÜŞTERİ'yi e-posta ile bilgilendirir.

Totem IPTV Web sitesinden abonelik satın alarak ödeme yapan üyelerimiz, kart sahibinin bilgisi dahilinde ödeme yaptığını beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Totem IPTV, MÜŞTERİ'ye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle MÜŞTERİ'nin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk MÜŞTERİ'ye aittir. MÜŞTERİ, online kayıt esnasında ve/veya daha sonra Totem IPTV'ye bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. Totem IPTV MÜŞTERİ tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, MÜŞTERİ Totem IPTV'den hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.

Hizmet siparişi oluşturulan ve ücreti alınan hizmetin Totem IPTV sisteminde eşleştirilmesi ile birkaç dakika içerisinde aktif hale gelmektedir. Totem IPTV sitesi üzerinde siparişi verilerek ücreti ödenen sunucu ve ek hizmetler, hizmetin türü ve talep edilen özellikler doğrultusunda 24 saat içerisinde tamamlanacaktır. Eğer talep edilen özelliklerde bir hizmet stokta bulunmuyorsa bu süreç uzayabilir.

Hizmet, müşteri tarafından ödeme yapılmasını ve sipariş numarasının ödeme ile eşleştirilmesinin ardından hizmete ait şifre bilgilerinin müşteriye gönderilmesi ile başlar. Müşteriye yapılacak her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresi kullanılacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki tüm sorumluluk müşteriye aittir. E-posta hesabındaki herhangi hatadan veya eksiklikten dolayı bilgilerin ulaşmaması hizmet süresinin başlangıç tarihini etkilemez.

Hizmeti, kurumsal niteliği olan bir kurum adına satın alıyorsanız, söz konusu kurumsal yapıyı bu sözleşmede yer alan hüküm ve şartlara göre temsil ve ilzam etmek için gerekli yasal yetkiye haiz olduğunuzu kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. Hizmeti satın alınan kurum adına yasal yetkinizin olmadığı tespit edilirse, ödeme yükümlülükleri de dahil ve bununla sınırlı olmamak üzere, bu sözleşmede yer alan yükümlülüklerden kişisel olarak sorumlu olacağınız bilgileriniz dahilindedir.

Hizmeti Totem IPTV üzerinden satın alan kullanıcı hizmetin asıl sahibidir. Kullanıcı, Totem IPTV sistemine kayıtlı mail adresini belirtmek suretiyle yeni bir kullanıcı oluşturarak üye olur ve hizmeti satın alır. Kayıtlı mail adresinden gelen tüm talepler herhangi bir onaya gerek olmadan gerçekleştirilir ve işlemler tamamlandıktan sonra işlem hakkında bilgi verilir. Bu işlemlerden Totem IPTV sorumlu tutulamaz.

Kayıtlı mail adresinin tüm yükümlülükleri kullanıcının üzerindedir. Kayıtlı mail adresine ulaşılamadığı durumlarda ise hizmetin yetkili olduğu şahıs veya firma'nın yasal bilgileri doğrultusunda talep edilecek evraklar tarafımıza gönderilecektir. İlgili evrak ve işlemler incelenerek gerekli karar tarafımızca verilecektir.

MÜŞTERİ'nin e-posta haricindeki hiç bir bilgi sistemlerimizde tutulmamaktadır. Ödemeler banka sistemleri üzerinden geçmektedir ve bizim sistemlerimiz üzerinde hiç bir şekilde bilgi trafiği bulunmamaktadır. Bu sebeple, müşteri gizliliği prensiplerimiz gereği, sistemlerimizde MÜŞTERİ'ye ait e-posta adresi haricinde hiç bir bilgi, belge, işlem ve veri bulunmamakta, 3. şahıslar ile asla bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.

guarantee

Kullanıcı Sözleşmesi

Tüm kullanıcılarımız kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.

DİL SEÇENEĞİ

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish